Actueel

HomeActueelLeden CDA Westland kiezen lijsttrekker Karin Zwinkels en stellen kandidatenlijst vast

Leden CDA Westland kiezen lijsttrekker Karin Zwinkels en stellen kandidatenlijst vast

Tijdens de drukbezochte algemene ledenvergadering van CDA Westland hebben de leden Karin Zwinkels-de Jong unaniem gekozen als lijsttrekker voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Ook hebben de leden van CDA Westland de definitieve kanididatenlijst vastgesteld, bestaande uit 50 kandidaten. Met een mix van bekende gezichten maar ook veel nieuwe enthousiaste kandidaten ziet CDA Westland de komende verkiezingen met vertrouwen tegemoet.

Wethouders Theo Duijvestijn en Marga de Goeij-van der Klugt hebben een plaats bovenaan de lijst gekregen, en ook huidige raadsleden Jan van Rossum en Jan-Willem van den Beukel zijn binnen de eerste tien plaatsen te vinden. Hoogste nieuwkomer is Piet Vreugdenhil op nummer 4, en de jongste kandidaat op de lijst is Dennis Chafiâ (nummer 11). Op de plaatsen 48, 49 en 50 zijn Adri Bom-Lemstra, Arie Wijten, respectievelijk Martin Buitelaar te vinden, die elkaar in de afgelopen jaren opgevolgd hebben als fractievoorzitter.

Hieronder vindt u de volledige lijst:

 

1. Mevrouw C.C.M. Zwinkels-de Jong (lijsttrekker) Karin Monster

20-8-1962

2. De heer Th.A.M. Duijvestijn Theo Honselersdijk

2-2-1956

3. Mevrouw M.A.A. de Goeij-vd Klugt Marga Monster

27-5-1953

4. De heer P.A. Vreugdenhil Piet Naaldwijk

22-6-1955

5. De heer J.J. van Rossum Jan Wateringen

21-1-1951

6. De heer D. Klinkspoor Dick Naaldwijk

18-9-1959

7. Mevrouw C. Huisman Conny Maasdijk

19-8-1964

8. Mevrouw J. Vermeer-de Smit Jenny s-Gravenzande

9-8-1967

9. De heer C. van der Mark Cor De Lier

30-5-1949

10. De heer J.W. van den Beukel Jan Willem Naaldwijk

5-9-1965

11. De heer D. Chafiâ Dennis Wateringen

24-10-1988

12. De heer M.H.P.M. Zuidgeest Marcel s-Gravenzande

7-5-1968

13. De heer N.J. Bootsma Nico Monster

13-3-1954

14. Mevrouw C.H.M. Zwinkels-van den Broek Ineke Monster

14-3-1952

15. De heer A. van Kampen Alex Naaldwijk

25-5-1966

16. De heer A.J. Duijvesteijn Arnout Honselersdijk

3-5-1988

17. De heer R.P. ’t Hart Ruud s-Gravenzande

2-5-1971

18. De heer A. Ammerlaan Arnoud Poeldijk

1-7-1968

19. De heer J. Overkleeft Joost s-Gravenzande

14-7-1960

20. De heer C. Verbree Cor Monster

31-12-1957

21. De heer A. Ruigrok Ab Maasdjk

14-12-1948

22. De heer R.R. Hartlief Roelof Poeldijk

24-7-1965

23. De heer J.G.P. Verbeek Koos Honselersdijk

16-12-1948

24. De heer H.C. M. Stijger Harry Poeldijk

27-3-1957

25. De heer J.W. Bouhuizen Koos Honselersdijk

30-1-1953

26. De heer I. de Jong Ike s-Gravenzande

8-7-1955

27. De heer A.D. Bongaards Erik De Lier

13-6-1975

28. De heer S.A. Alblas Sybe Wateringen

20-1-1985

29. Mevrouw I.M.J.W. Smits Irma Kwintsheul

28-3-1965

30. Mevrouw A.J. de Zeeuw-Oprel Rianne Naaldwijk

22-11-1963

31. De heer P.L.M. van Schie Paul Kwintsheul

20-7-1969

32. De heer J. Omvlee Jan s-Gravenzande

21-1-1954

33. Mevrouw A.M.C. Bijl-van Lenteren Annet Maasdijk

23-11-1954

34. De heer F.C. van Velthoven Frans Poeldijk

17-2-1949

35. De heer A.C. de Jong Aart De Lier

28-7-1942

36. Mevrouw F.J.J. Scholtes Francine Honselersdijk

10-3-1941

37. De heer B. Meijndert Bas s-Gravenzande

14-8-1942

38. De heer C.H.M. Batist Chris Kwintsheul

11-4-1952

39. De heer F.J. Hordijk Frank Naaldwijk

9-9-1983

40. Mevrouw A.M. van Heijningen-Vijverberg Anny Naaldwijk

11-7-1944

41. Mevrouw A.C.M. van Vliet-Vijverberg Anneke Honselersdijk

9-3-1947

42. De heer C.L.J. Duijvesteijn Kees Naaldwijk

17-1-1951

43. De heer W.G. van Geest Wim s-Gravenzande

6-2-1945

44. De heer M.J.M. van Marrewijk Rinie Kwintsheul

26-3-1961

45. De heer R.G.M. Duijvestijn Remco Wateringen

4-3-1973

46. Mevrouw J.C. Vreugdenhil Corine s-Gravenzande

20-9-1964

47. De heer P. van Leerdam Piet Naaldwijk

11-6-1947

48. Mevrouw A. Bom – Lemstra Adri Wateringen

10-9-1962

49. De heer A.J.A. Wijten Arie Wateringen

3-8-1961

50. De heer M. Buitelaar Martin Naaldwijk

24-3-1984

 

 

Comments

comments