De Van Innvelthof in Maasdijk krijgt voetbaldoeltjes
Op dinsdag 7 mei jl. stelde de fractie van CDA Westland bij de rondvraag van de commissie Ruimte vragen over een aanvraag voor twee voetbalgoaltjes bij de Van Innvelthof in Maasdijk, zie artikel: https://bit.ly/2XzvYVF.
De rondvraag ontstond na het burgerinitiatief van de 11-jarige Luuk van der Laar, wie met een boek vol steunbetuigingen uit de buurt, de durf en het doorzettingsvermogen had om de gemeenteraad toe te spreken. Het pleidooi van Luuk kreeg destijds veel sympathie, zo ook bij de politieke partijen.
Na veel druk vanuit CDA en GBW, meldt wethouder Leen Snijder dan ook dat de doeltjes zijn besteld. Binnenkort kunnen jongelui, zowel jongens als meisjes, eindelijk het gewenste potje voetbal spelen aan de Maasdijk. Wanneer de doeltjes geplaatst zullen worden is nog onduidelijk. Wij zijn blij met dit resultaat en houden u op de hoogte!
Heeft u ook een idee voor uw woonomgeving? Neem eens contact met ons op. Wie weet komen we samen tot een oplossing.